| MariusFlorentin1995 a întrebat:

Salut prieteni..Am si eu o intrebare ..Sunt cu o fata de 1an si 4 luni. faceam dragoste si sex mai mereu...am facut-o si de 6 ori intr-o zi..in rest 2-3 ori pe zi..am lovit-o(sunt anima stiu) tot la fel nu s-a schimbat nimic tot la fel faceam sex, dragoste.dar de ceva timp..totul a luat-o razna..se culca cu mine de 2 ori pe luna...ce poate fi? are pe altu ..nu ma mai place?

Răspuns Câştigător
| D3nis a răspuns:

Vorbeste deschis cu ea, ca nu ii ok..inainte totul roz cu unicorni si curcubee si dintr-odata nici sa o iei in brate nu sta...niciodata nu stii ce ii in mintea unei fete de pe o zi pe alta

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De ce ai lovit-o? Ai lovit-o ca a acceptat sa faca sex cu tine de 6 ori pe zi? Sau ai lovit-o din al motiv. Poate s-a saturat si ea de atata scula pe zi.

| MariusFlorentin1995 explică (pentru Emilian65):

A most un motiv care l-am trecut cu vederea ..ne-am certat si la un bal sa sarutat cu altu dupa ce am plecat a mers acasa la mine fara sa o oblig infine atunci aveam vreo 3 luni..impreuna..dar nah. poate am fost prea bou sa o ietr..si am trecut cu vederea.dar de vreo 2-3 luni se culca cu mine 1-2 ori pe luna

| Emilian65 a răspuns:

Pai cu un om care o bate, vrei sa se culce de mai multe ori pe luna? Zi multumesc ca se mai culca cu tine si nu se duce la altul.

| MskDesign a răspuns:

In afara de sex, ce ocupatii mai aveti impreuna?

| MariusFlorentin1995 explică (pentru MskDesign):

Pai ne plimbam prin parc ziua...noaptea stam sa vedem luna..restaurant..filme acasa.multe ..ne jucam ca 2 nebuni..sunt multe..sa fie zodia? eu sagetator ea rac

| NameHarris a răspuns:

Scuza-ma dar eu nu-mi dau seama dragoste si sex nu se refera la acelasi lucru?

| Quassaar a răspuns:

Cred ca săracă fata s-a saturat de modul in care tu îți exprimi "dragostea". Inceteaza cu bătăita, demonstreaza-i ca o iubești (daca o iubești) si daca ai noroc poate ca si ea te va răsplăti dintr-un mod mai plăcut. Pana acum din ce ne-ai spus, nu stiu de ce a stat lângă tine. Doar daca nu-i masochista.

| MariusFlorentin1995 explică (pentru Quassaar):

A fost o greseala si imi pare rau ca s-a intamplat, doar o singura data.o palma a fost.atunci nu se schimbase nimic.

| D3nis a răspuns:

Poate s-a mai saturat si ea, daca faci un lucru de multe ori, te mai saturi..incearca sa vezi cum se comporta cu tine, si incearca sa faceti lucruri care nu le-ati facut pana acuma, fii spontan (gen, du-o undeva fara sa stie la un hotel sau ceva cina de asta si apoi te descurci tu ca esti baiat mare) Bafta!

| MariusFlorentin1995 explică (pentru D3nis):

Pai daca vreau sa o iau in brate noaptea imi da mana de pe ea..si isi ia alta patura.

| D3nis a răspuns (pentru MariusFlorentin1995):

Vorbeste deschis cu ea, ca nu ii ok..inainte totul roz cu unicorni si curcubee si dintr-odata nici sa o iei in brate nu sta...niciodata nu stii ce ii in mintea unei fete de pe o zi pe alta