| caleascainass a întrebat:

Recent am avut un contact sexual mai brutal sa zicem iar ata (frenulumul) s-a fisurat. A curs ceva sange si ceva durere insa suportabila DAR nu mai pot decalota penisul deoarece inca ma doare. Asta e prima zi. probabil o sa mai incerc cand se mai vindeca desii nu am cum sa-mi spal penisul fara sa il decalotez si nu as vrea sa se adune sa se infecteze sau mai stiu eu ce. astept sfaturi... multumesc

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Incearca sa suporti durerea si decolteaza-l pentru ca trebuie sa te speli, e prea mare riscul de infectie daca nu.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Te speli încet încet îl decalotezi. Trebuie să ai o igienă bună.

| grab a răspuns:

Decaloteaza-l ca sa il speli.
o sa doara dar strange din dinti. gandeste-te ca alte persoane trec prin dureri mai mari, gen maica-ta cand te-a nascut.
si pentru vindecare foloseste o creme gen galbenele, ajuta!

bafta!

| SunnyDay88 a răspuns:

Mergi in spital la mici interventii/chirurgie sa te vada un medic si daca e nevoie sa intervina.

| caleascainass explică (pentru SunnyDay88):

Nu,multumesc laughing

| SunnyDay88 a răspuns (pentru caleascainass):

Inseamna ca n-ai nica. altfel erai de mult la doctor.

| ALEX2402 a răspuns:

Asa e la inceput, in 3 zile o sa-ti revi big grin