| Florin12341 a întrebat:

SALUT. recent am dat de o problema, mai intai tin sa mentionez ca am 17 ani. sa incepem : de cateva zile penisul a incetat sa se mai scoale, efectiv ma uit la fete pe strada, ma gandesc la cur etc ca na, sunt baiat, dar refuza sa se scoale, ma uit la filme porno si tot degeaba... tin sa mentionez ca nu ma masturbez foarte mult, nu gasesc explicatia logica. se scoala doar dimineata, in rest moarta. incep sa-mi fac griji! puteti sa ma ajutati cumva?

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Aceasta grava problema care ti-a aparut este din cauza masturbarii. Lasa-te de masturbare si ai sa vezi ca totul va intra in normalitate.

| LoveSleep a răspuns:

Pune și tu o fată să ți-o resusciteze.
O fi in stop cardiac.

| SkyPilot a răspuns:

Daca se scoala cand o iei la palme nu ai o problema. Nu trebuie sa stai tot timpul cu ea pe sus.
Daca nu se scoala nici stimulata, vezi un medic.

| Florin12341 explică (pentru SkyPilot):

De 2-3 zile se intampla asta, inainte nu aveam nici-o problema

| SkyPilot a răspuns (pentru Florin12341):

Lasa-le si tu pe Manuela si Palmela in pace vreo saptamana.
Sau poate ai o alta problema de sanatate care te afecteaza.

| ywar a răspuns:

Esti impotent! Viagra scrie pe tine. Incepe cu branca ursului! happy

| ywar a răspuns:

Daca vrei sa se scoale du-te la masaj sau la fete vesele: te rezolva! Sunt bune! Tu te poti duce la cele care te rezolva cu 10 lei. Oricum nu ai bani de mai mult! Evident nu produci! Adevarul ca la 17 ani ma gandeam de cate ori mi s-a sculat pe zi. Evident raspunsul era: de cate ori vrea el!

| Seba2013 a răspuns:

Lasate de masturbare, ca este daunatoare.
Cei care iti recomanda sa te masturbezi, intrabai asa:
Ce proces fiziologic are in corp atunci cand te masturbezi.
Multi pe aici care cred orbeste in stiinta nu o sa stie sa iti raspunda.
Daca te duci la un medic, acesta sigura o sa iti raspunda.

Atunci cand iti rapunde care este procesul fiziologic al excitatiei.

Spune-i sa iti explice si cel al stresului.

Sa vezi cum o sa se incurce, si o sa iti spune cu gura lui ca masturbarea poate sa produca o multime de boli.

| Green66 a răspuns:

Când am citit ce ai scris aici mi-am amintit de un banc celebru:
Pe vremea lui Ceaușescu, burlacii trebuiau să plătească tribut până la 25 de ani. Un tip era foarte șucărit deoarece era impotent și s-a hotărât să îi trimită scrisoare lui Ceaușescu: "Mă numesc Ion Căciulă, om al muncii fără sculă. De ce trebuie să plătesc tribut, dacă eu nu pot să f#t?" După câteva zile primește răspuns la scrisoare: "Domnule Ion Căciulă, om al muncii fără sculă, cât ai DEGETE și LIMBĂ... LEGEA țării nu se schimbă!"

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Isi revine stai linistit dar nu mai fa treaba aia un timp si isi revine mai ales cand o sa fii cu o fata stai linistit nu esti impotent

| Dendoris a răspuns:

Nu ai intalnit-o pe Drolja happy

| Aanderson a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, daca nu merge gandeste-te ca atarna frumos

| Florin12341 explică:

Vad ca a inceput sa mai dea semne. prin ''tin sa mentionez ca nu ma masturbez foarte mult '' ma refer odata la 3-4 saptamani, si atunci daca e. nu sunt genul sa stau cu ea in mana toata ziua