| Altadata a întrebat:

Sa va spun cum sta treaba..eu fac parte dintr-un grup de colindatori si acum aprope o saptamana am mers in vizita la o parohie vecina (ai putea spune) si acolo am intalnit o fata cu care nu am vorbit, ne-am zambit, ne priveam dar nu am apucat sa vorbim si la sfarsit am facut o poza. De aici am inceput sa vorbim pe facebook si dupa sa am o relatie cu ea..doar ca suntem impreuna numai ca nu am intrebat-o (nici pe net sau telefon nici in realitate) dar noi suntem impreuna, e o relatie la distanta si vorbim zilnic. Am aflat ca parohiile merg la colindat in acelasi loc..deci o sa ne vedem si o sa ne vorbim pentru prima oara fata in fata..am putina voce de cantat, asa ca ma-am gandit sa merg pe la spatele ei sa o i-au in brate si sa ii cant (in soapta la ureche) un refren care se termina cu "Te Iubesc" (nu i-am spus pana acum ca o iubesc pentru ca astept sa ii spun in fata) si dupa ce ii cant as vrea sa o sarut. Ce ziceti e bine daca o sarut? Multumesc de sfat si sarbatori fericite. Desigur funda.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O sa fie niagara intre picioarele ei daca o vei cuprinde inbrate de la spate, le excita mult pe fete sa le prinzi de la spate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Looooool
esti impreuna cu o fata cu care nu ai vorbit niciodata, nu ai intrebat-o daca sunteti impreuna si totusi o mai si iubesti?

Nu cred ca primul pas cand vezi o fata e sa o inviti la un suc ceva in loc sa ii zici ca o iubesti?

| R0R0 a răspuns:

Da.
Ar fi perfect!
Baftă! happy

| Altadata explică:

Vorbesc cu ea zilnic daca nu ai citit mai sus. Ea ma place si eu o plac ne spunem lucrul asta in fiecare zi. vobim cate 3 ore la telefon. daca nu ai inteles lasa pe altii sa raspunda.
Mersi de incercare

| Lawliet14 a răspuns (pentru Altadata):

Sarbatori fericite, asa sa faci! Fii spontan daca stii ca te place, abia-ti asteapta sarutarea. happy Foarte tare ca ai intalnit-o, si e tot din mediul tau.