| max220kw a întrebat:

Salut.
Sant un baiat de 13 ani, desigur sint virgin dar nici macar prietena na-m. problema e ca ma masturbez prea des, de vreo 5-6 ori pe zi, uneori cu jucarii de pluj ( am incercat cu ele 27 poze Kama-Sutra ), alteori imi cer voie de la lectii la WC si fac "treaba" acolo. Sint nebun sau e vreo boala, ce trebuie sa fac? Raspundeti va rog, si daca se poate cat ma serios.

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-i stres! Dă-i tare.
Totuşi, la şcoală e naşpa. Cum naiba poţi să ai erecţie uitându-te la un WC murdar de şcoală?!

Mi-a făcut seara întrebarea asta laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Esti chiar culmea...pana si la scoala?! Ce-i cu tine mai baiete? Incearca 1 zi sa nu te mai masturbezi, apoi 2, apoi 3 si cred ca vei reusi. Dar trebuie sa iti doresti!

| catthshshshs a răspuns:

Esti mic pentru asta si incearca sa te abtii de la asta, pentru ca, cu cat o vei face mai mult, cu atat corpul iti va cere tot mai mult asta!
Si nu este bine la varsta ta, esti prea mic.

| Dizzydizz a răspuns:

Se intampla asta datorita varstei.
Cauta-ti o prietena si va disparea chestia asta
Nu ma refer sa ti o pui cu ea, dar pu vei mai fi atras sa te masturbezi la fel de des.
Vorbesc din experienta
bafta

| Pupily92 a răspuns:

Te gandesti prea mult la asta.happy si probabil ai devenit dependent.happynu te mai uita la filme porno sau poze xxx. poate de-asta nu ai ncici prietena.in plus, eu zic ca esti micut pentru asa cevawinking

| karellen a răspuns:

Nu e nicio boala dar mai tarziu - cand iti vei incepe viata sexuala - s-ar putea sa ai probleme cu "performantele" din cauza masturbarii frecvente

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu esti nebun, dar se pare ca corpul iti cere placere incontinuu, inacearca sa te abtii stiu ca iti este greu dar...

| YOLO3e333 a răspuns:

Controleaza-te! Esti prea mic pentru asa ceva, pun pariu ca de fiecare data cand vezi o femeie deja te gandesti la ea goala si in diferite pozitii, chill dude, chill ur too young! Traieste-ti copilaria lasa placerile pentru mai tarziu.

| katia257 a răspuns:

Cred ca e doar...varsta. Nu e nimic rau, dar nu exagera totusi. Si foloseste un gel ceva sa nu te iriti si sa zici ca ai nu stiu ce. Daca tot faci asta, incearca sa iti faci muschi acolo, incearca sa rezisti cat mai mult...sa iti impresionezi viitoarea prietena printr-o partida de 2 ore happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor hai ca esti comicrolling on the floor
Sincer, eu nu cred asa ceva, ori cat de disperat ai fi nu poti face asa cevarolling on the floor doamneee ce bine ma simt cand sunt la servici si citesc asemenea intrebarirolling on the floor
Sa iti dea Domnu' sanatate si la cati mai multi ca tine, cateva intrebari din astea/zi de lucru si as veni din placere la servicirolling on the floor