| UnSimpluGand a întrebat:

Salut

So luam cu inceputul

Imi place foarte tare de un baiat [stie], acum cateva zile i-am dat oracolul meu sa completeze la parere despre mine a raspuns,, Nu stiu,, iar la intrebarea ai iubita a scrus ca da [tin sa mentionez ca cu o zi inainte sa completeze s-a despartit de iubita lui si stiu ca nu are], iar la ultima dintre intrebarile importante de cine iti place a zis,, Secret,,... acum doua zile m-am taiat la mana scris litera,, L,, venind de la numele lui iar azi la scoala o pritena de-a mea i-a zis ca m-am taiat a vauzt si el pe mana mea si ea zis ei ca nu-i pasa [el se mai da la acesta prietena de-a mea stiind ca ea nu-l place]

Intrebarile mele sunt...

1. Dc a raspuns ca,, Nu stiu,, la parerea depsre mine?

2. Dc a pus ca are iubita neavand si vaza cu secret?

3.Credeti ca ma place sau o s aplnag si o sa sper dupa el degeaba?

4. Ce as putea face sai pese mai mult de mine?

Ast raspunsuri multumesc ca m-ati ascultat love struck...scuzati greselile de ortografie

Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Bubu9110 a răspuns:

Buna!
Interesant... m`a fascinat povestea ta pentru ca si eu am trait ceva asemanator.

1. Pt ca nu te cunoaste... incearca sa petreci mai mult timp cu el.
2. Poate ca are... sunt mai multe variante.
3. N`are rost sa plangi dupa el... din cate ai zis nu`i prea pasa...
4. Pai nu stiu... vorbeste cu el mai des, atrage`i atentia...

Succes!

P.S sfatul meu e sa-l uiti :*

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai eu zic sa nu ii mai dai atentie
e clar ca nu te place
in general baietii sunt incantati de fetele care se lasa greu
bafta

| Ady93 a răspuns:

Pai in primul rand daca zici ca de abia s-a despartit de cineva ste sigur confuz, sau inca sufera du ea, nici tu zicandu-i ca il placi doar il confuzezi mai rau.
Dai mai mult timp, o saptamana, doua, vezi ce face cu alte fete.
Incearca sa te aproprii de el, dar nu sa te dai la el, sau sa insinuezi ca iti place, ci doar ca un prieten pentru ca este posibil sa nu aiba chef de asa ceva dupa o despartire.
Un mare sfat: nu te atasa de el, nu mai mult decat esti, pentru ca este foarte posibil sa nu iti iasa si te ranesti singura degeaba. Lectia asta am invatat-o aspru, pe propria piele. suflet. ma rog laughing.
P.S.: Te-ai taiat? Adica cu lama? De ce sa iti faci asa ceva? Nu te judec, dar incearca sa gasesti alte metode sa iti micsorezi suferinta, asculta muzica, vorbeste mai mult cu prietenii...

| foxy_5403 a răspuns:

1- a raspuns ca nu stie poate pentru ca nu te cunoaste indeajuns de bine, si nu a fost in stare sa-ti zica.sau poate ca nu vrea sa stii pararea lui(buna sau rea).2-poate ca a vrut sa para am interesant, multi baietii fac asta chiar si noi fetele. uneori oamenii au si secrete.nu a vrut sa dea nume.e simplu.3-am fost in situatia ta, intreaba-l e cea mai buna metoda.sau pune o prietena sa il intrebe(asa am facut eu, iar rasp a fost pozitivlove struck)4-arata-i ca si tie iiti pasa,vorbeste cu el mai des, zambeste-i aranjeaza-te pentru el, si nu il face de ras sau nu exagera.pup