| Fluffy_2785 a întrebat:

spuneti-mi va rog... De ce baietii mai mari vor fete mai mici? raspundeti repede. va rog. :*:*

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Sunt mai multe motive.
Fetele mai mici sunt mai naive, mai usor de vrajit.
Fetele mai mici nu se gandesc la maritat si la o viata de familie.
Fetele mai mici sunt ocupate cu scoala si nu au probleme adevarate de viata.
Altii le prefera pentru ca arata a copile, sunt mai tinere si la corp, li se pare că arată mai bine.
Cei care au peste 18 ani dar prefera sa umble numai dupa fete sub 14 ani au un comportament anormal apropiat de pedofilie.
In fine, unii baieti mai mari, satui de distractie, vor o fata cuminte, care nu a mai fost cu multi alti baieti, si de asta aleg o fata mai mica.
Or mai fi si alte motive, dar pe moment nu mă pot gândi la altele.

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ii invers de fapt! fetele cauta baieti mai mari!

| CelAnonim a răspuns (pentru DNSK):

+1 la ce ai zis

| DNSK a răspuns (pentru CelAnonim):

Mersi fain

| larrii a răspuns:

Pentru ca sunt mai prostute si mai usor de manipulat

| ZaineaM a răspuns:

Fiindca fetele de varsta lor nu se uita la ei. Cum nici o fata mai mica nu se uita la unul de varsta ei decat ca la un posibil amic. Fetele vor baieti mai mari si de aceea baietii nu au cum sa aleaga decat o fata mai mica. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Life4Fun a răspuns:

De ce? Pentru ca sunt prea fraieri ca sa fie cu o fata de varsta lor.

| FelixAndrei a răspuns:

Motive sunt multe. Poate gingasia, naivitatea, sentimentul de dominatie, autoritatea, superioritatea, maturitatea, etc., ii fac sa simta aceasta atractie. Poate contribuie si mama natura la asta. Sunt o groaza de explicatii posibile. Insa, sa inteleg ca si tie ti-ar placea de cineva mai mare decat tine?

| raduraduu a răspuns:

Sincer prefer fetele mai mici pentru ca cele mai mari pot stii mai multe decat mine cand vine vorba de relatii si asta nu imi placelaughing

| BULANGIU96 a răspuns:

Daca o fata are 18 ani si u ai 14 crezi ca ei ii place de tine?
Simplu... aplica " Logica "

| 123abcd a răspuns:

Nu cred ca le plac fetele mai mici, ci nu mai au fete de varsta lor, deoarece cele de varsta lor sunt luate de cei mai mari, si tot asa se formeaza un lant continuu deoarece majoritatii feteleor le plac baietii mai mari, mai maturi.
Sau, in unele cazuri, baietilor le plac fetele mai mici deoarece sunt mai experminentati si le este mai usor sa vorbeasca cu ele, sa le seduca, ele avand conceptia despre care vorbeam mai sus ("mai mare, mai matur"). Funda?

| Popescu_8609 a răspuns:

Fetele vor baieti mai mari decat ele. Cica reprezentantele sexului frumos se maturizeaza mai repede decat reprezentantii sexului viril. chatterbox Sincer, eu cred ca asta e o abureala... Probabil Mama Natura e responsabila pentru acest lucru. Nu stiu exact... happy Oricum, eu consider ca asta e un avantaj pentru baieti. Cand o s afim mosnegi o sa umblam cu femei mai tinere ca noi :-P He, he! :-P

| Stk3r a răspuns:

Pai ei vor relatii sexuale cu fete mai mici deoarece...Nu stiu ce le place la astalaughing

| Andrakisses a răspuns:

Cred ca baietilor le plac fetele mai mici fiindca cele Mari nu se uita la ei, dar nu e mereu asa.Cateodata baieti se indragostesc de fete mai Mari ca ei si sunt impreuna pentru un timp apoi ea IL paraseste si el realizeaza ca daca ar fi fost cu una mai mica ea nu l-ar fi parasit ci l-ar fi iubit mai tare ca orice.