| andrei4242 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Va plac baietii cu buze mici sau mari? Funda happy Si de ce ( daca se poate ) rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| DiyanAndorea a răspuns:

Eu nu pun accent pe buze! Eu pun accent pe ochi, par si putin pe corp.Dar ca sa iti raspund la intrebare...sa fie potrivite.Nici carnoase, nici subtiri.Deocamdata nu ma intereseaza acest aspect, dar apartine totusi aspectului fizic.

| andrei4242 explică (pentru DiyanAndorea):

La " corp " te referi la muschi? rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna iti dai seama ca nu cu buze mari ce vrei sa ma inec laughing sau sa ma manance vai de mine cu buze mici ca ale mele love struck ca asa imi plac big grin

| andrei4242 explică (pentru Axys):

.Spui asta ca ai tu buzele mici... Dar sincer daca as vrea o fata ar fi cu buzele mai mari big grin ( Fara suparare ). Sa se simpta cand ma pupa rolling on the floor :*

| Axys a răspuns:

De ce intrebi tu le ai MAAAAAAri laughing

| Madayna a răspuns:

Cu buzele carnoase happy

| Axys a răspuns (pentru Madayna):

Ce iti mai place viata laughing) iti place sa musti de buze laughingcarnoase laughing)))))))))))))))
Glumesc laughing)))))))))))

| Madayna a răspuns (pentru Axys):

big grin

| Me01 a răspuns:

Nu contează cum are buzele atâta timp cât e un băiat normal, parerea mea.

| Axys a răspuns (pentru Me01):

DA corect asa este dar si sa te intelegi cu el, si sa te respecte ca in rest vine de la sine laughing dar eu numai Dumne am in cap acuma laughing ))))))))))))

| DiyanAndorea a răspuns:

Nu neaparat la muschi cat la burta.Sa nu aiba burta lipita de fata dar nici de spate

| DiyanAndorea a răspuns:

Mersi penttu fundita!