| NicoRobyn a întrebat:

Sunt baiat si am urmatoare nedumerire. Cand o sa am primul contact sexual cu prietena mea o sa mi se rupa ata. ( sa presupunem). Ce o sa fac atunci? Pentru ca nu vreau sa o bag 1 data si pe urma sa nu mai pot continua si sa pic de fraier? SI curge sange mult? Cata durere simti?

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Intai documenteaza-te, citeste cat mai mult despre cum sta treaba cu ruptul acelei ate, cu bagatul o data si a doua oara, si daca mai ai ceva nelamuriri dupa aceea, te vom ajuta.
Toti intreaba cum e si cum se face, dar nimeni nu citeste o informatie cat de mica, despre ceea ce il intereseaza.

| briosicabriosel a răspuns:

Daca folosesti prezervativ nu o sa mai conteze zisul sange, si durerea e una placuta, nu o sa o mai simti nicioadta

| kamykaze88 a răspuns:

Nu se rupe nimic nu o sa fie nimic de sange si durere loool numai sa nu fie ea virgina ca atunci e problema o sa fie greu si pentru ea si pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sa ti se rupa ata nu-i o regula la alti nu li se rupe niciodata in viata, pentru prima oara sigur nu o sa ti se rupa daca se va intimpla in viata vreodata sa stii ca nu doare un pic de usturime un pic un pic--deci nu la toti baietii li se deslipeste ata nu prin asta la baieti se demonstreaza ca a facut sex-- la baieti nu se poate demonstra daca sau nu a facut sex---ci doar tu i-ti demonstrezi tie daca ai facut esti constient ca ai facut nu ramine urma ca la fete ca li se rupe himenul la ele e mai complicat o data ce a facut nu mai poate nega--acea inseamna dezvirginare la noi baietii nu exista dezvirginare fizica doar mentala----daca ai inteles ok daca nu intreaba-ma si mai discutam.