| mrsaxobeat13 a întrebat:

Sunt curios de parerea voastra. Credeti ca daca o fata intreaba un baiat daca vrea sa stea cu ea, baiatul poate fi considerat un fatalau / las?

Răspuns Câştigător
| achilles9966 a răspuns:

Nu, nu mai trim in vremurile de odinioara in care baiatul facea primul pas sau ceva de genul, traim intr-un timp modern, unde ce poate face baiatul poate face si fata, inclusiv sa invite ea pe un baiat la ceva.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Parerea mea ca baiat mi se pare nasola sa vina fata la mine sa imi ceara sa stau cu ea, vad ca un act de disperare. farmecul e sa prinzi prada nu sa vina ea la tine

| neutrino a răspuns:

Mai degraba as caracteriza fata, decat un copil care inca nu este barbatel.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, in nici un caz nu poate fi considerat fatalau sau las cum zici tu.

| farfuriaverdex a răspuns:

Nu este nimic gresit daca fata este mai directa decat tine happy

| Markusfrtt a răspuns:

Daca si tie iti place fata respectiva, atunci nu cred ca e un lucru rau.

| Allexandra_Ally_1992 a răspuns:

Poate fi considerat norocos sau asta se considera in trecut nu stiu dc ne mai mira unele fapte in ziua de azi tupeul ii la "moda"

| mrsaxobeat13 explică:

Multumesc!