| bighiucristian99 a întrebat:

ziceti-mi si mie parerea voastra! cum vi se pare ca o fata de 14 ani sa se sarute un un baiat de 11 ani? baiatul ala nu sunt eu! eu nu cred ca e dragoste intre ei. voi ce credeti?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca sunt doar curiosi...

| ReiVaN a răspuns:

Pai eu la 6 ani deja dezbinam casnicii, la 8 imi incheiam activitatea de actor de filme porno si la 11 aveam o vila plina cu fete care au pozat in Playboy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Saracul copil.

| LarriBia a răspuns:

Foarte ciudat că ea are 14 ani, iar el 11. Bănuiesc că tu ești îndrăgostit de fata respectivă, iar puștiul ți-a furat-o.laughing Stai liniștit, câteodată aparențele înșeală. Sigur a avut un motiv întemeiat sau pur și simplu a vrut să se afle în treabă. happy

| bighiucristian99 explică (pentru LarriBia):

Dar fata asta asta e... la ea nu e mare lucru ca e cu unul de 11 ani. ea a fost si cu unul de 29 de ani, deci totul de posibil!

| WildDream a răspuns (pentru bighiucristian99):

Daca a fost si cu unu de 29, acum e cu unu de 11, maine cu unu de 5 si pomaine cu unu de 50. Parasuta de mica ce sa-i faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cunosc fete care ies cu baieti mai mici decat ele cu 1-2-3 ani. Nu este o problema...dar noi nu trebuie sa ne implicam in reletia lor. Crezi ca o fata ar sta cu un baiat mai mic daca nu l-ar placea? Serios, exista dragoste intre ei...este posibil! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| uncas a răspuns:

Ceeea ce facel aceea fata de 14 ani respectiv baiatul de 11 nu este decat o joaca de copii. dragoste la 11 ani? nu prea cred.

| OGabytzzaO a răspuns:

Da sa stii ca niciodata nu conteaza varsta. dragoste la varsta lui nu poti sa stii sigur...dar se poate...deci da se poate sa fie si dragoste intre ei

| bobolino a răspuns:

Din ce orasa esti? ca vrsa cu sa vb si eu cu fata asta chiar daca am 12

| tiberiupopescu99 a răspuns:

Cunosc povestea ca fata e in clasa cu mine si in fiecare pauza se tin de mana, ma amuza fff tare ca copilu ala de 11 ani este jumate cat ealaughing

| Criissiid_Cristi_1990 a răspuns:

Norocosu dracu as vrea sa fiu eu in locu lui