| KindKid17 a întrebat:

Sunt derutat... adica imi place o fata de mult timp. si se uita in ochii mei si imi zambeste si se mai baga in seama cu mine, Dar cand ii scriu ceva pe fb, pur si simplu nu raspunde. da doar SEEN. si o stiu de cand eram amandoi mici. Ce sa cred? Ma place? Sau nu? N-a raspuns aproape niciodata pe fb! FUNDA! HELP PLS!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca fata vrea sa fie lasata in pace daca ti-a vazut mesajul si nu a raspuns e dovada clara ca nu e interesata de tine, in concluzie nu te place. esti tanar, esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri

| syd2 a răspuns:

Intreab-o in realitate de ce te ignora pe fb si daca iti raspunde ironic batjocoritor las-o balta, daca iti spune de ce, poate ca se intereseaza de tine, dar cine stie poate doar se preface. Fetele nu-s fiintele pe care sa le crezi intr-adevar.

| MSAna a răspuns:

Nu cred ca te place asa tare. Intreab-o totusi de ce nu-ti raspunde si dupa ia decizia finala.