| Kiddy1998 a întrebat:

Salut sunt un baiat de 15 ani si am o intrebare mie cam rusine sa spun dar o sa fac un efort. De fiecaredata cand ma uit la un film mai pervers sau ma gandesc la ceva de genu dupa putin timp imi vine un fel de lichid nu stiu cum sa zic sad cred ca ati inteles. Imi puteti spune ce inseamna asta? happy Va multumesc ca mati inteles straight face

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Este un lichid numit si Lichid Seminal -Are rolu inainte de actul sexual de a lubrifia oarecum vaginul fetei cu care o faci.Aici apare o mica problema -desii creierul stie ca te uiti la filme tot nu poate sa se opuna deoarece esti prea excitat! Cred ca daca ar fi o tipa lanaga tine in momentu ala ai devora-o cu chiloti cu tot laughing.E normal amice -aste nu se intampla numai cand te uiti la filme sau ceva de genu -Sa te tii cand ti s-o scula la o bunaciune pe plaja sau un oras laughing. Stai calm e normal!

6 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Se numeste lichid seminal si este perfect normal. Si in urma viselor erotice, se scurge lichid seminal. Nu te ingrijora.

| Emilian65 a răspuns:

Este lichidul preejaculator care apare in urma exctitarii tale cand te uiti la filme porno.

| piticelm a răspuns:

Adica lichid seminal, nu trebuie sa iti fie rusine de asta, toti barbatii au asa ceva.

| 26Geo a răspuns:

Fratilor,eu stiam ca, acel lichid, se numeste Lichid PREseminal, adica cel care vine inaintea lichidului propriu zis, seminal.Lichidul preseminal,este un lichid incolor,dar, care CONTINE! spermatozoizi, in cantitate mai mica, dar, poti lasa gravida o fata cu el.Lichidul seminal,este acel lichid,pe care il elimini, cand, esti excitat rau, el, vine dupa acel lichid preseminal si contine o cantitate mai mare de spermatozoizi.Deci,nu-i mai incurcatiwinking Bafta

| Kiddy1998 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri tongue tongue laughing

| Kiddy1998 explică:

Ms mi-ati fost de mare ajutor happy