| Nectariu_Gabriela_2002 a întrebat:

Tocmai ce i-am auzit pe parintii mei gemand timp de aproximativ 1 minut+patul scartaind. Inteleg ca sunt adulti, fac ce vor si bla bla bla dar pnm, ei chiar nu isi dau seama ca se aude de la o posta? Intr-o zi mi s-au terminat minutele la telefon si i-am cerut telu' lui maica-mea. Ea are iPad de pe care are Facebook. Iubitul mamei mele (nu e tata vitreg pentru ca nu s-au casatorit) era plecat si cat timp vorbeam cu prietena mea, primeam mesajele pe care le vorbeau ei
Tata: "te vreau" (in sens de te iubesc)
Mama: "eu vreau sa fac dragoste cu tine"
Tata: "mm"
Mama: "vezi ca i-am dat telefonul lui Gabi"
Tata: "ok"
Acum ceva timp (inainte sa fie cu asta) i-am spus ca vreau un frate dar nu cu imbecilul asta. Inteleg ca ea l-a ales dar aproape mereu venea beat de la "cumparaturi". I-am auzit de vreo 8 ori facand sex. Problema e ca...ma cam excitez. Sunt fata si am 14 ani. Cum fac sa nu ma mai excitez? La ora asta eu inca imi continui activitatea si ei stiu ca eu sunt treaza la ora asta.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai ai putea sa te masturbezi sau sa iti faci un prieten, poate o sa mai ai un frate, dar tu ai nevoie de un gagic din cate vad eu, daca vrei vorbim in privat.

| Nectariu_Gabriela_2002 explică (pentru vocea):

N-am nevoie de prieten, am fost cu unu' si mi-a fost de-ajuns ca m-a inselat+nici nu te cunosc deci nu vorbim in privat+nu trebuie sa ma masturbez, trebuie sa ma controlez ca..nah, sunt "parintii mei". Oricum, mersi de raspuns.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Fă-ți o degețica ca mai apoi să te liniștești, dacă ai un prieten bun, face-ți dragoste!

| trf7rtrt69 a răspuns:

Bagate intre ei