| anonim_4396 a întrebat:

Salut tp am si eu o intrebare la care as dori sa raspunda baietii care se decscurca cu fetele. Vorbesc cam de 3 zile cu o fata prin mesaje de la mine din liceu.Cum imi pot da seama daca ma place sau nu? Ce replici ii pot da sa vad daca ma place?
Cum imi dau seama daca am intrat in friendzone sau nu? Ajutor va rog,
Imi puteti da replici de genu de >agatat?

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu stim garantat daca te place sau nu! raspunsul este la ea, iar tu trebuie sa fi dispus de orice ca sa il poti afla!
Te simpatizeaza asta e sigur, daca nu nu ti-ar raspunde la msj, nu si-ar pierde timpul cu tine!
Spune-i ca ti-ai dori sa o cunosti mai bine, invit-o la un suc o plimbare vezi cum reactioneaza!

| Asiryx a răspuns:

Lasa mesajele, ai mai multe sanse daca vorbesti cu ea fata in fata. Nu ii dai nici o replica, uite-te si tu la ochii ei la ea pana la urma. Daca zambeste si ii place compania ta te place. Incearca sa o saruti (nu din prima ca animalu) asa vei sti sigur.

| RAY a răspuns:

In general o fata place un baiat dupa un timp 2, 3 saptamani, iar prin mesaje mult mai greu, vb fata in fata real

Răspuns utilizator avertizat
| KatherineSophia a răspuns:

Daca vorbeste cu tine inseamna ca te place altfel nici nu si-ar pierde timpul cu tine. fi indraznet nu iti trebuie replici de agatat laughing fi tuu insatii, sper ca ai combinato pana acum, pa pa.