| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
am 15 ani si nu am m-am intilnit cu nici un baiat pina acum
si nu as zice ca sunt cea mai urita fata de pe lumea asta
ce sa fac?
sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea, nu esti la o varsta la care sa-ti faci griji in aceasta privinta. Deci nu dispera! Ai viata inainte si timp din belsug de a lega prietenii cu baietii. Totul la timpul lui! Probabil, Dumnezeu are alte planuri cu tine. Poate inca nu ai intalnit baiatul care sa-ti ofere o prietenie sincera, adevarata. Ai fi preferat sa fii avut multe prietenii pana acum, dar care sa te deceptioneze? Baietii din ziua de azi sunt tare... "nastrusnici". Singurul lor scop este sexul sau pur si simplu sa-si piarda vremea cu prietenii nesincere. In plus, nu esti singura in aceasta situatie. Exista multe fete si chiar baieti, care nu au un prieten din cauza ca sunt prea timizi, prea interiorizati, sau pur si simplu pentru ca nu le-a venit vremea. Deci, inca o data te sfatuiesc, la modul cel mai prietenesc, nu dispera! Va veni si vremea ta si vei gasi baiatul potrivit care sa te iubeasca, sa te respecte si sa te merite. Iti doresc tot binele din lume, sanatate, fericire si un An Nou mai bun.

11 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Of asa ziceam si eu la 15 anilaughing

| claus a răspuns:

Stai linistita si ai rabdare.

| DEBrown a răspuns:

Nu esti singura oricum.
Si eu am 15 ani si nu m-am intalnit cu nicio fata pana acum. happy

| Leon a răspuns:

Ai doar 15 ani! Ar trebui un site gen TPU cu persoane calificate sa explice adolescentilor cum e cu toate chestiile astea sentimentale, emotionale si hormonale. Sunt site-urile alea pentru femei parca, unde poti gasi si doamne dr. psiholog care sa iti explice chestiile astea. Aici nu gasesti raspunsurile de care ai nevoie, eu spre exemplu pot doar sa iti spun ca esti timida si iti e teama, iar din cauza ca nu ai avut niciun prieten nu te cunosti, nu stii ce inseamna feminitatea. Esti inca copil, citeste pe site-urile pentru fete, femei si incearca sa intelegi ce esti. pentru ca esti in perioada in care incepi sa te identifici. Spor la invatat!winking

| SEAL a răspuns:

In primul rand cred ca esti o fata serioasa nu o panarama Ce ai putea sa faci? ai putea sa imi dai si mie id tau daca vrei

| ALEXme_4367 a răspuns:

Nu dispera, multi baieti sunt in acceasi situatie, probabil pentru ca nici unu dintre ei nu fac primul pas, incearca tu sa-l faci

| MsGossier a răspuns:

Oli. da si normal ca este o persoana dar nu stiu parca imi este rusine
si am si prieteni si cind te intreaba cineva te-ai intilnit cu cineva
nu tie comod sa zici nu
totusi am 15 ani

| Olix a răspuns:

Ce sa faci in ce sens? Iti place de un baiat si vrei sa te intalnesti cu el sau ce? asteptam detalii.

| Olix a răspuns:

Pai e foarte usor, daca ai prietene bune care vorbesc cu el punele sa il intrebe cum ti se pare Miha, cum ar fi sa fiti am2 impreuna chesti din astea si daca ai idul lui sau nr lui de telefon jucativa jocuri gen pool pe porunci, adevar sau provocare.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| enna_1113 a răspuns:

Stai linistita Miha, nu esti singura care a patit-o. Pot sa zic ca si eu am trecut prin asa ceva si nu eram urata, cel putin nu ma consideram.Probabil ii doar simplul fapt ca nu ai cunoscut baiatul potrivit.Mai ai mult timp inainte!
Asteapta, pentru ca atunci cand te astepti mai putin, il vei gasi!