| Kornelly a întrebat:

M-am cunoscut cu un baiat la o tabara de odihna, ne-am intilnit 3 luni, iar acum imi zice ca nu stie nici el precis ce s-a intimplat, nu vrea sa vorbeasca cu mine, nu-mi scrie, nu-mi suna... Oare mai am sanse?

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca te dezamagesc si sper sa nu te superi pe mine dar probabil ai fost doar o aventura pentru el! Scuze daca te am jignit dar probabil acesta i adevarul asa ca uita l cit mai repede ~~!