| anonim_4396 a întrebat:

Am 23 si am penisul de 15 cm si nu am un testicul.
Nu am avut nici o relatie cu vreo fata deoarece imi era rusine sa ii spun. Ce sfat imi puteti da?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Marimea penisului este la media adultilor albi (caucazieni). Un testicul este suficient ca sa functionezi normal. Nu ai de ce sa iti faciii griji. Sfatul meu este sa ai incredere in tine. Nu spui nimic despre marimea penisului care e OK, dar spui despre testicul (ca sa nu fie o surpriza, e mult mai bine sa stie dinainte decat sa creada ca ii ascunzi ceva) si explici ca functionezi normal.