| Flamingo12 a întrebat:

Am 3 intrebari pentru fete:

1.Preferati un simplu sarut (gen pupat pe buze) sau unul pasional?
2.Cum va excitati? (altceva decat sarutatul pe gat)
3.Ce parere aveti despre sexul oral?; Cele care ati facut oral unui baiat, ce senzatie v-a dat?

12 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Presupun ca intrebi pentru ca ai vrea sa impresionezi o fata.T vei proceda cu dansa in functie de cum raspundem noi fetele, asa iti vei da seama ce sa faci fara sa o faci lata.Pai.
1)Eu prefer pasional, dar ador si pupici. Sarutul pasional e perfect atunci cand faci dragoste!
2)Eu ma excit atunci cand iubitul ma strange de fund sau cand imi cuprinde fata cu ambele maini si ma saruta.
3) Sexul oral e absolut normal asta o spun pentru cei ce nu recunosc.Iti ofera senzatii foarte placute, Senzatii nebanuite.

| SkyPilot a răspuns (pentru OnlineZ):

3... daca stie sa il faca happy

| OnlineZ a răspuns (pentru SkyPilot):

Da si asta e adevarat

| anhonim a răspuns (pentru OnlineZ):

Tu stii sa faci? tongue

| OnlineZ a răspuns (pentru anhonim):

Sa fac ce? Sa sarut sau ce? laughing
Lasa ca stiu la ce te referi. Uite eu sunt cu un baiat de 5 ani si tinand cont ca de 2 ani locuim impreuna, e clar ca am incercat multe chestii.O sa vezi cand o sa ai o relatie stabila.De fiecare data trebuie sa incerci ceva nou. Este o vorba...*Curva in pat si doamna in societate* Chiar daca multi spun ca nu au practicat asa ceva sau ca li se pare o rusine sau scarbosenii chestii gen, ori sunt prea mici nu au relatie stabila ori sunt ipocriti.

| OnlineZ a răspuns:

Nu cred ca as putea sa fac asta tinand cont ca partenerul e gelos si eu nu sunt nici pe departe genul...Dar pentru cei ce pot este interesant.

| anhonim a răspuns (pentru OnlineZ):

De ce sa nu fii genul? ce iti lipseste? nu ai curajul necesar?

| OnlineZ a răspuns (pentru anhonim):

Pentru ca nu imi plac joculetele ce implica alte persoane in afara de partenerul meu. Daca e sa fac ceva o s-o fac doar cu el si atat.Asta sunt eu dar nici nu am nici o problema cu cei ce fac chestiile astea. Aici nu este vorba de curaj, eu am o relatie serioasa care vrem sa ajunga la casatorie si intr-o relatie serioasa nu poti face chestii de genu asta.

| Vvistula a răspuns:

1.pasional
2.daca o linge in ureche
3.nu as face
( raspunsurile unei fete nu ale mele ) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Neo12 a răspuns:

Bună!
1. Prefer un sărut pasional.
2. Nu spun aici.
3. Având în vedere că nu mi-am început viaţa sexuală, mie momentan mi se pare destul de scârbos.
O seară bună!

| Honeyyy a răspuns:

1.Prefer ambele tipuri de saruturi, dar cel pasional merge mai bine acasa, decat in locurile publice [unde se uita toate babele si te critica].
2.Sarutul pe gat pe mine ma gadila de mor, in nici un caz nu ma excita laughing. Sarutul pe sani e mai excitant.
3.Sexul oral este ceva normal intr-o relatie stabila. Prietenul meu este mai mult decat multumit de ceea ce-i ofer! Noua nu ne da nici o senzatie, dar voua mai mult ca sigur una buna.