| sunset a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Astept mai mult parerile baietilor! va place? Preferati sexul oral in locul celui normal?

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

E o chestie tare daca stii cum sa faci. Nu trebuie sa crezi ca esti aspirator / lipitoare, if you know what I mean.

5 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Depinde de context. Sexul oral e mai practic (il poti face oriunde), si daca e facut cu pasiune (mai ales de catre fata) are rezultate uimitoare. Sexul normal e mai potrivit pentru o noapte de dragoste, in pat, frumos, dar poti folosi putin sex oral la preludiu.
Sfatul meu: foloseste sexul oral ca pe o delicatesa (de fapt asta si este). Rasplateste-ti iubitul cand simti ca e nevoie.
Eu, in mod normal, prefer sexul oral big grin.

| Bivolu69c a răspuns:

Da e cel mai frumos sexul oral :X:X:X

| SSSOMG a răspuns:

Sexul oral nu se face in locul celui normal...sexul oral e un plus, e cadou, e mai mult...nu il inlocuieste pe cel normal big grin

| android96 a răspuns:

Pentru tine e mai complicat ca o sa iti bubuiasca fundu....iti recomand sa nu...