| Katts a întrebat:

Am avut contact cu sexual protejat si inainte sa o prenetez ea mi-a pus mana le penisul cu prezervativ dupa ce mi.l atinses inainte sa-mi pun prezervativul. Dupa contact mi-a spus ca avea pe mana lichid pre ejeculator cand mi-a atins prezervativul. Nu mai ejaculesm de vreo 12h si ea e inca in perioada nefertila. Eu stiam ca spermatozoiti mor in contactul cu aerul.Imi puteti confirma ca totu e ok?

Răspuns Câştigător
| cikone a răspuns:

Nu e nici o problema.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand spui ca era in perioada nefertila, ceea ce nu ar trebui sa te ingrijoreze daca ai cunoaste sensul cuvantului. Dar din cate vad, nu.
In al doilea rand, ce are mana ei cu faptul ca poate ramane insarcinata? Crezi ca poate ramane insarcinata prin mana? In cazul al doilea e clar ca esti foarte naiv.

| Violleta2022 a răspuns:

Si tu crezi ca ar putea ramane insarcinata daca te-a atins cu mana? ce treaba are mana ei cu vaginul?
Tu nu stii ca trebuie sa fie contact direct cu vaginul, ca sa ramana insarcinata?

| mihai69 a răspuns:

Da, totul e ok.

| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit ca nu se poate intampla sa ramana gravida.

| vocea a răspuns:

Stai liistit este totul bine, ca sa ramana gravida trebuie sa ejaculezi in vaginul ei.

| Alicezzz a răspuns:

E ok. Nu are nici o treaba ca te a atins, cat timp actul sexual a fost protejat.