| Lewandowski a întrebat:

Am mare nevoie de o prietena, o iubita. Am destui prieteni, dar am nevoie de cineva mult mai apropiat, cineva care sa-mi fie alaturi tot timpul, imi place enorm o fata, m-a refuzat, poveste lunga, vreau s-o uit pe aceasta, dar nu pot, si totusi imi doresc enorm o prietena, siiii... nu stiu ce sa mai zic, sunt incurcat de tot... Ceva sfaturi, idei, cum sa procedez? Multumesc anticipat si o seara minunata va doresc!

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate ti-as da foc sincer, imi pare rau ca impartim acelasi sex dao in puii mei de treaba asta nu e atitudine de bo$$, daca vrei fete, iti trebuie tupeu, aroganta si atitudine de bo$$, scuze dar domnisoarele nu vor muieri slabe, vor bo$$i bazati. asa ca termina cu smiorcaielile si treci la construirea increderii de sine, vei ajunge intr-o zi sa vrei sa scapi odata de iubita la cat de duse cu capul sunt fetele in general

| DroGhys a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cat de multa dreptate iti dau la partea cu :,, vei ajunge intr-o zi sa vrei sa scapi odata de iubita la cat de duse cu capul sunt fetele in general ''

| Lewandowski explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai si tu dreptatea ta, dar lasa-ma te rog cu partea cu "bo$$i bazati" rolling on the floor, chiar m-ai facut sa rad, nu cred ca asta e solutia laughing)

| neutrino a răspuns:

Pana cand vei ajunge sa-ti faci o iubita, trebuie sa intelegi ca aceasta nu se poate face la comanda. Incearca sa cuceresti fata care iti place, si la care crezi ca ai putea avea ceva sanse. De preferat ca atunci cand soliciti asemenea sfaturi, sa ne spui si ce varsta ai.

| Lewandowski explică (pentru neutrino):

16 ani! big grin

| Lewandowski explică (pentru neutrino):

Aproape 17, mai am putin! big grin

| T0T a răspuns:

Iti va veni momentul cand nici nu te astepti.

| SkyPilot a răspuns:

Te asociezi la grupuri de oameni care au aceleasi preocupari ca si tine. Acolo vei gasi si fete. Preocuparile comune va pot apropia.

| Zenithf a răspuns (pentru SkyPilot):

Cam asa ceva, poate fi o fata din grup, poate fi amica sau neam cu cineva din grup. Important ii mai intai sa o cunoasca bine, inainte de a trece la subiecte mai personale. happy

| ywar a răspuns:

Te-a refuzat? Moaama! pai eu faceam moarte de om! prin foc si sabie ca Stefan cel Mare o treceam. Dar ala ave o calitate importanta... Mic la stat dar nene calarea femeile ceva de speriat! Tu esti si mic de varsta si nici nu calaresti. Nu ai ce sa faci!

| Lewandowski explică (pentru ywar):

Am 17 ani aproape...deci totusi.

| RedDeath a răspuns:

Mai omule, vrei vreo fata de pe aici sa ti se ofere ca iubita?
Deci esti barbat, sau ce?! Mergi sa cauta-ti una, dar cu mai multa minte si creier! Ca sunt destule. Numai ca nu stii tu sa alegi bine.
Cine stie pe unde o fi hoinarind jumatatea ta, trista si necajita ca tu nu esti in stare sa o gasesti. Hai, nu mai iti plange de mila si treci la treaba!

| Lewandowski explică (pentru RedDeath):

Usor de zis, dar cred ca ai dreptate...

| RedDeath a răspuns (pentru Lewandowski):

Mai, ceva de calitate nu se obtine usor. Ai vazut tu vreodata ceva bun, de calitate si ieftin sau usor de obtinut? Nu! Ori una, ori alta.
Deci, nu ai ce face, treci la treaba. Mult succes, cand vrei, poti fi un om tare istet. Numa sa vrei.