| anonim_4396 a întrebat:

Salut TpU! Am o colega care la scoala este indiferenta oarecum dar a fost o petrecere la ea si imi tot punea mana pe penis. Ce credeti ce vrea de la mine?

11 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Un ciocapic cu cini minis!

| Kaℓi a răspuns:

La ea acasa, face ce vrea...

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil a vrut doar sa se convinga ca esti un "barbat viril" si nimic mai mult, din moment ce totul s-a rezumat doar la atat. Ai ratat ocazia s-o inghesui intr-un colt, pentru a-i smotocesti si tu "veverita". big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Indicat ar fi să o întrebi, dar sper că presupui și tu la ce etapă vrea să ajungă.

| Emilian65 a răspuns:

Vrea o relatie de durata bazata pe sex.

| Idkidk a răspuns:

Poate vrea să întreţineţi o relaţie sexuală.winking Sau vrea să-ţi arate că o ai mare. laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Vrea sa-i intri cu trenul in gara.
Sa i-o parchezi in garaj.
Sa-ti pierzi vaporul in portul ei.
Sa-i bagi sabia in teaca.
Sa bagi cheia in broasca.
Ar cam trebuii sa ma opresc.
Ai inteles tu.

| Otto2014 a răspuns:

Ce om...
Logic, te duceai cu ea si bagai masina in garaj, sper ca au inteles.

| Apac a răspuns:

Ori era beată si nu știa ce face, ori se plictisisem si voia sa i-o trage cineva, iar tu păreau interesant, sau nu vrea sa știe lumea ca ii place de tine. Daca ea e directa, fi si tu, intreaba-o.

| Brigitta24 a răspuns:

Nu laughing este doar ea asa mai perversa poate a vrut si ceva pe moment laughing sigur a si baut ceva