| anonim_4396 a întrebat:

am o colega, adica am avut, ca trec intra 9-a, in timpul anului cand treceam printre banci ea tot imi punea mana in josul abdomenului, nu la penis, azi, am dat evaluarea nationala, iar ea statea in spatele meu si tot imi dadea cu pixul la fund, sau pe picior. Ea m-a placut acuma vreo 2 ani, dar acuma are iubit, ce credeti ma place? I-am dat azi o palma la fund si s-a uitat la mine si nu a spus nimic

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Noi nu ne putem da seama daca tie iti place sau nu de ea, dar se pare ca din punctul ei de vedere persoana ta nu-i este complet indiferenta. Daca iti place de fata atunci ar fi logic si normal sa incerci sa faci tot posibilul sa te apropii de ea in ciuda faptului ca are prieten. In caz contrar ar trebui ca pur si simplu sa-ti fie indiferenta sau chiar sa o ignori. Tu esti cel care stie daca ai/simti ceva sentimente fata de ea si de ce natura sunt acestea. Fii mai sigur mai increzator pe sentimentele tale si bineinteles pe tine. Succes!

| Beutz a răspuns:

Te place.