| Gyganzie a întrebat:

am o colega de clasa, ne intelegem foarte bine impreuna, destul de bine, cat ca as vrea sa fim iubiti, nu stiu cum sa trec la pasul asta, intre timp si-a mai facut 2 prieteni buni, pe langa mine, ce sfaturi imi dati? cu ce sa o abordez? am vreo sansa?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atat de milogesti de ea, vb cu ea daca te vrea va vb cu tine daca nu asta e

| neutrino a răspuns:

Nu, stai cuminte inca.

| Gyganzie explică (pentru neutrino):

La ce te referi cand spui stai cuminte?

| Waffen18 a răspuns:

Spune-i ca o placi, invit-o undeva, e asa de greu?

| Gyganzie explică (pentru Waffen18):

Cam da, i-am spus că imi este dragă si da, este cam greu să o invit undeva, Cand i-am spus că imi este dragă ainceput sa zambească...

| Waffen18 a răspuns (pentru Gyganzie):

Zambetul ala inseamna mai multe treburi laughing