| Confusse a întrebat:

Salutare Tpu..Am 14 ani si imi place mult de tot de o fata colega de clasa cu mine...Noi ne intelegem destul de bine. acum cateva zile la o petrecere m-a rugat sa dansez cu ea/sa facem poze..ba chiar la sfarsit m-a rugat sa o sarut asa ca de sfarsitul petrecerii.E prb e ca sunt mai timid de felul meu si ca ei ii place de un al baiat care tocmai a suparat-o acum cateva zile. Vreau sa fim impreuna si nu stiu cum sa o abordez...Va rog ajutati-ma..Multumesc!

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai,tocmai ai fost abordat.Invit-o la o prajitura, la o plimbare...

Răspuns utilizator avertizat
| MadaSweet18 a răspuns:

Eu zic ca ei ii place de tine, nu de alt baiat. Ca nu te-ar fi sarutat altfel.