| AleXu224 a întrebat:

Am o colega in clasa pe nume Madalina si cam la toti le place de ra numai eu nu si imi place de alta colega si am observat ca Madalina se cam da pe langa mine, nu stiu se comporta alfel cu mine straight face mai ales azi.
Ce credeti ca i place de mine? Colegul meu mi-a spus ca asa pare big grin

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionut17mihai a răspuns:

Imi poti zice ce lucru ti-a facut poate fi de ajutor

| AleXu224 explică (pentru ionut17mihai):

Deci incerca orice sa se dea pe langa mine oricum, deci cum ar fi la ora de spor cand statea pe banca (aveam un teren de sport foarte mare nu o sala) ea nu stiu cum a facu ca veni cu colega fix langa mine, incerarca de fiecare data cand sunt aproape de ea orice sa imi puna mana pe mine straight face cum ar fi ca ma tina de gat sa imi puna mana in cap etc., se comporta putin mai ciudat cu mine cum ar fi se uita fix in ochi mei, se uita atent la mine etc., vorbeste mai calm cu mine.
Cam atatea imi venira in minte acum da nu sunt toate

| ionut17mihai a răspuns (pentru AleXu224):

Clar te place din gesturile pe care le face cu tine de asta te tot atinge pentru ca te place enorm incearca sa nu o mai bagi in seama si nu va mai face gesturile.Succes.

| AleXu224 explică (pentru ionut17mihai):

Am sa-ti spun ceva ea zice ca i place de unul din clasa a VI-a mai mare deci pur si simplu asta m-a dat peste cap mie imi pace de x lui y i place de eu lui y i place de z, o si am uitat de ceva cand vb cu mine sa zicem pe mess (nu e zi sa nu vb cu ea ) imi zice buna cf i raspund nu apuc sa-i spun ceva ca baga un motiv de plecare cum ar fi : Trebuie sa ma duc la magazin, ma duc la culcare (ea zice nani de fapt), ma duc pe afara, deci nu pot vb cu ea mai mult de 1 minut cu ea thinking
O si cum sa no bag in seama ca sunt bun prieten cu ea straight face si dupa aia se enerveaza pe mine laughing

| ionut17mihai a răspuns (pentru AleXu224):

Daca foloseste cuvinte alintate nu ii e rusine sa le foloseasca cu tine in afara de cuvantu asta mai foloseste cuvinte alintate?

| AleXu224 explică (pentru ionut17mihai):

Uite azi vazui ca nu i place de mine in sensul acelahee hee ci doar ca prieteni facui un pariu cu ea asa ca nu prea mai am timp sa vb pe TPU laughing