| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare destul de simpluta... Este normal ca la varsta de aproape 20 de ani sa am zilnic 3-4 erectii nevoluntare?
PS : Atunci cand am erectie nevoluntara si sunt singur, nu ma masturbez.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La prima parte a intrebarii tale raspunsul corect este DA, fiindca este NORMAL ca la varsta de 20 de ani sa apara astfel de erectii.
La partea a 2-a a intrebarii cea afisata P.S. se poate considera si aprecia comportamentul tau de a refuza sa te masturbezi in conditiile respective ca fiind unul GRESIT. Cu rezerva de rigoare : aprecierea este personala. Multa sanatate!

| Mihai720 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc la fel happy Eu consider ca atunci cand apare o erectie nevoluntara ( fara voia mea ) nu trebuie sa abuzez de ea sau de fiecare data. Ma masturbez cam odata pe saptamana, consider ca este mai bine asa... si atunci cand o fac, o fac cand nu am erectie nevoluntara si drept urmare imi provoc singur ''erectia''

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se numește vulgar presie la hormoni.

Răspuns utilizator avertizat