| Abandonatu a întrebat:

Este normal ca la varsta de 15 ani sa ma masturbez zilnic?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu este normal, daca continui in ritmul asta vei suferi pe viitor de ejaculare precoce si vei face fetele sa sufere.

11 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Pai cred ca dalaughing) incerci sa te descoperi.e o faza critica la varsta ta|tongue o sa vezi ca o sa iti treaca tongue hormonii au discoteca in tine tongue si de aia. FUNDOI?

| anonymus a răspuns:

Mainile tale arata ca ale unui taran de pe camp.

| Ana_4223 a răspuns:

Nu nu este normal deoarece de la varsta aceasta prea frageda pentru asa ceva poti deveni nimfomana(persoana care nu poate rezista fara relatii sexuala.simte nevoia)o sa ai timp de relatii sexuale. este pacat

| Ţiiţţţu a răspuns:

Da nu te doare mana? chiar asa mult iti place? ai nevoie urgent de una.

| BastetReloaded a răspuns:

Lasă,că faci muşchi la braţe.

| Dani04 a răspuns:

Mai abtine-te. Daca o faci zilnic, deja devii dependent.Si nu, nu e bine.

| LoveAgain a răspuns:

Nu.Inseamna ca esti prea obsedat sau tu doar vrei sa te dai mare cand de fapt nu stii ce inseamna laughing

| cLeriQue a răspuns:

Da.doar asa devii un bun profesionist.Respecta programul.deci dimineata, la pranz si seara, ca medicamentele laughing

| nanaelu a răspuns:

laughing cat de normal e nu stiu, dar daca o faci... iti recomand sa iti cauti o prietena, nu mi-o lua in nume de rau!

| NUVEIAFLA a răspuns:

Nu frate=)

| Abandonatu explică:

Ok, era doar o intrebare. Multumesc pentru raspunsurile serioase, dar si pentru cele la misto. Site-ul asta este un site care dupa cum scrie p'aici trebuie sa te ajute, nu sa se faca misto de tine. Multumesc oricum.