| MisterToki69 a întrebat:

am o intrebare, sunt virgin si am 14 ani. Cand nu mai esti virgin, cand ti se scoala ti se decaloteaza penisul singur? Ma gandeam ca daca da, nu te irita pantalonii? Eu cand il decalotez si pun degetul pe capul penisului ma irita putin, nu doare dar simt un disconfort. Este normal? Well, cand o fata iti face oral nu te gadila asa mai tare ca un fel de disconfort? Sunt foarte curios.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu mai esti virgin dupa ce faci sex, nu se modifica nimic fizic.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Stai in apa si atingeti capul penisului de 5-10 ori de fiecare data cand faci dus, dupa ce il decalotezi, si te vei obisnuii.