| ZzEzZ a întrebat:

Salut, TPU am o intrebarea: cum ai putea sa iti convingi prietena sa facă dragoste cu tine inainte de vârsta de 18 ani adică... sa nu mai astepti 5 ani big grin?

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Daca iti iubesti prietena o astepti cat timp va fi nevoie.
Dragostea nu este egoista, te gandesti si la binele persoanei de langa tine nu numai la nevoile tale.
Daca sti ca nu esti capabil sa ai rabdare, lasi fata in pace si iti cauti una dispusa sa faca ceea ce iti doresti.

27 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Lol. Fetele au impresia ca trebuie sa se simta pregatite pentru sex, dar adevarul este ca o fata nu se simte niciodata pregatita pentru un astfel de pas. Slava domnului ca fetele actioneaza de cele mai multe ori fara sa gandeasca. Daca reusesti sa o binespui, sa o faci sa se simta bine, sa se ude, sa te doreasca, sunt aproape sigur ca nu o sa o deranjeze cand ii dai chiloteii jos si...
Este recomandat sa fiti de varste aproapiate totusi, ca desi dragostea nu cunoaste varsta, este ilegal sa faci sex cu o fata de 13 ani daca tu esti major.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cei de mai sus au dreptate si unde mai punem ca sex cu o minora nu este sanatos si nici legal. Eu sper sa intrii in belele cu altceva nu ca ai violat o minora. Si asa sunt prea multi copii violati.

| Aasdfghj a răspuns:

Inseamna ca nu o iubesti. Las-o balta si cauta o curva. Sper sa-ti dea papucii cat mai repede. Nu merita un dobitoc caruia nu-i pasa de ea.

| DaianMarian a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pariu ca esti virgina =]]]]]]

| Aasdfghj a răspuns (pentru DaianMarian):

Pariu ca esti prost de mai ai putin si explodezi. happy Nu inteleg cu ce te-a deranjat raspunsul meu. Posibil sa fii unul care se incadreaza in categoria nesimtitilor, nu?

| Purec a răspuns (pentru DaianMarian):

"Pariu ca esti virgina =]]]]]] "

deparca ar fi un lucru rau sa fi vigina laughing esti ratat laughing) raulaughing

| DaianMarian a răspuns (pentru Aasdfghj):

Ma cam doare intr-un loc, nu ma intereseaza ce zici tu, nu te cunosc. Da ai dreptate meseria de cu**a e cautata, sper ca nu te incadrezi si tu prin grupul lor =]]]] si iti faci reclama =]]]]]]]]]

| DaianMarian a răspuns (pentru Purec):

Nu am spus ca e un lucru rau =]]]]] dar nu inteleg ce are cu baiatul asta care a postat intrebarea... orice baiat merita o fata buna si invers big grin

| Aasdfghj a răspuns (pentru DaianMarian):

Ai vrut sa pari amuzant cu raspunsul asta dar dai impresia de om needucat. Incearca sa nu mai jignesti cand ceva nu iti convine pentru ca nu o sa pari deloc inteligent, doar un om nesimtit si de 2 bani.

p.s "nu te cunosc". Tocmai de asta ar fi trebuit sa nu faci pe omul smecher spunand ca tu crezi ca sunt virgina. Si daca as fi si daca n-as fi, nu te impiedica pe tine sa-ti traiesti viata. Raspunsul meu pentru ZzEzZ a fost pe masura intrebarii si nu vad de ce te-a deranjat pe tine.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Foarte simplu...o astepti pana e ea pregatita, daca spui 5 ani inseamna ca are 13 ani deci las-o mai bine in pace si cautati alta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nici nu se pune problema!
Daca o iubesti, daca o respecti mai astepti 5 ani.
Daca nu lasi fata in pace si cauti pe cinena aproiat varstei tale.

| SkyPilot a răspuns:

O fata de 13 ani e mult prea mica pentru a-si incepe viata sexuala. Convinge-o sa astepte numai 4 si s-o faca pe la 17. Daca iti trebuie mai devreme, cauta-ti alta.

| Green66 a răspuns:

Îi schimbi data de naștere din buletin, dacă nu merge, vei fi nevoit să aștepți până în noaptea nunții.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Green66):

Frumos e ca probabil nu are inca unul

| Happyjump a răspuns:

Ești atât de prost și de pervers încât n-ai cum s-o convingi, daca te refuză, e prea deșteaptă pentru tine, ia-ți una mai proastă!

| Cedry2k8 a răspuns:

Hahahaha, PEDOFILULE.

| BlondaLuiC a răspuns:

Lol wtf. Daca nu esti in stare sa rabzi atatia ani si sa te abtii de la f***t cauta-ti alta. N o obliga pe ea sa renunte la conceptiile ei. Crede-ma ca daca ar fi fost pregatita ti-ar fi dat de inteles de muult.winking

| ZzEzZ explică:

Da... Cred ca am sa mai aștept big grin multumesc tuturor pentru răspunsurile primite tongue

| ZzEzZ explică:

Diferența de 2 ani

| ZzEzZ explică:

Alecsandra nu am spus ca m-a deranjat răspunsul tau dar nu meriți funda după limbajul de țărancă + ca daca nu mă cunoști nu ai cum sa tragi concluzii despre mine :*

George pentru cultura ta : Pedofil = ADULT cu atractii sexuale fata de minori

Si mai DaianaMarian esti? Sau tu folosești limbajul pentru fete e si pentru băieți la tine? -_-"

| Aasdfghj a răspuns (pentru ZzEzZ):

Nu pentru tine era ultimul meu raspuns ci pentru DaianMarian. Nu vad niciun limbaj de taranca asa cum spui tu. Nu mai jignii cand te simti atacat (desi nu ti-a raspuns tie dar in fine, vad ca te-ai simtit).

| Purec a răspuns (pentru ZzEzZ):

Limbaj de taranca? Cum vorbeste o taranca bai dottore? Ma-ta nu e taranca ea cum vorbeste? Concuzii despre tine putem trage din ceea ce debitezi. Daca fata are 13 ani si tu vrei sex de la ea, imi este de ajuns ca sa stiu cat esti de cretin. SI afla ca daca daca tu I-o tragi tipei si afla ma-sa, si te da pe mana politiei, tot pedofil esti bai saracule daca are doar 13 ani, tot corupere de minori este *** de doi lei.

t'zi cavitatea bucala esti si incult, ca sa te citez:

"Si mai DaianaMarian esti? Sau tu folosești limbajul pentru fete e si pentru băieți la tine? -_-""

Numai tu ai inteles ce ai zis laughing)

| DaianMarian a răspuns (pentru ZzEzZ):

Sincer. nu prea inteleg ce vroiai sa zici dar deduc ca tu ai crezut ca vorbesc cu tine, nu amice, eu vorbeam cu Alecssandraa, vezi ca scrie acolo "DaianMarian a raspuns(pentru Alecssandraa) nu vrerau sa ma cert cu nimeni ( exceptand diva cu o meserie respectabila. big grin bafta

| DaianMarian a răspuns (pentru Purec):

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] tare faza cu, cavitatea bucala =]]]]]]]]]]]]]]]

| ZzEzZ explică:

Asa am sa fac mai happy :* asadar... Ce zici te bagi intr-o Combinație?winking

| ZzEzZ explică:

Nu te teme purec nu era pentru tine dar observ ca te bagi si tu ca **** in seama iar acolo era:
„Sau limbajul pentru fete e si pentru băieți la tine "
-numai ca am uitat „tu folosești "
Si nu te da prea rotund că nu esti mai presus :
* inainte si dupa „și" nu se pune „, "
* doctore*
* I-o... i-o (adică intr-o fraza/propoziție pui litera mare doar la inceput nu pe la mijloc :*

App vrei sa iti spun si tie ce inseamna pedofil s-au nu te-ai prins ca am sub 18?

Imi cer scuze atunci Alecsandra... Sunt pe telefon si nu se vede către cine ai trimis comentariul big grin

| Aasdfghj a răspuns (pentru ZzEzZ):

Ok,nu-i nimic. Era si culmea sa comentez pentru ca nu mi-ai dat fundalaughing Nu sunt nebuna.