| anonim_4396 a întrebat:

Cum convingi o fata sa faca dragoste cu tine?

11 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pai. in primul rand trebuie sa fie cv intre voi gen ( ura sau dragoste ) laughing, apoi trebuie sa o faci sa zambeasca, sa ii aduci zambetul pe buze, sa o vezi zambind chiar si cu ochii, daca ai ajuns pana aici jumatate de drum este parcurs! Ca sa ajungi sa i-o tragi m este muuuult muult, muult, acum depinde de fata respectiva! Incearca sa eviti sa ii ceri asta verbal, sa te balbaii ca balalauu si sa ii ceri sa si-o traga cu tine laughing ar fi nasol rau de tot! Incearca sa eviti asta! Nu cred ca poti face din prima dragoste insa smug.hmm intalneste-te cu ea, de m muuulte ori si faoooo sa se simta bine, umezesteoo. ofera-i preludiu! Ai grija in ce loc ii oferi preludiu, incearca sa nu fie intr-un loc public, sau care urmeaza sa fie public, e bine uneori acasa insa ea se intreaba daca vin parintii tai acasa, la ce ora, intrebari stupide, cand vin parintii? etc! evita asta, Ideea e ca trebuie sa o faci sa se simta in largul ei! Daca ai ajuns si la astea.hmm atunci e de bine! Nu fi salbatic cand i-o tragi, repet ofera-i preludiu inainte, dezbracoo, usurel, stuiaza-i corpul sarutandoo, afla zona aia smekera, apoi daca tootul vine de la sine, lasoo cu slow! si nu te grabi!

| Cosmiinna a răspuns:

O exciţi...

| Cosmiinna a răspuns:

Păi cu gesturi cât mai tandre până ajungi să îi citeşti doriţa în ochi, iar pe urmă vă lăsaţi purtaţi de vânt... dacă ai întreba-o pe faţă ai fi bădăran happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmiinna a răspuns (pentru CelticHearth):

Păi bineînţeles eu mă uit mult la film şi mă înspir dragă happy dacă vrei să te culci cu o târfă atunci nu prea ai multe de făcut şi cică e mai simplă, vai de mine că dacă mergi şi îi zici hai fă să ţi-o trag e tare frumos happy măcar nu mai comenta aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| Onn3 a răspuns:

In primul rand rabdarea e primordiala si trebuie sa te comporti super bine.Totul vine de la sine daca ai rabdare si nu faci presiune asupra ei.Serios nu vrei sex? Ma faci sa rad, barbatii vor sex, sau esti indragostit?

| neutrino a răspuns:

Aceasta e intrebarea care te va chinui toata viata. Mereu va exista cineva care te va pune pe ganduri: cum sa faci?

| neutrino a răspuns:

O rogi frumos.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Trebuie sa arati bine si sa ai papagal (adica vrajeala, sa o inebunesti numai din vorbe)

succes

| TeIubescMuhaha a răspuns:

O sa incerce sa te convinga pe tine intr-o buna zi happy