| kilometru0 a întrebat:

Am o mare problemă. Ejaculez destul de repede și as vrea sa măresc timpul pana la ejaculare. Îmi puteri recomanda un lubrifiant sau ceva ce ați folosit și a funcționat? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Cat de repede? unii zic ca si 10 minute sant f.repede! happy

| MskDesign a răspuns:

Multi cred ca au ejaculare precoce dar nimeni nu spune in cat timp.
Uite aici ca sa iti faci o idee:
http://www.gandul.info/......al-4878280

| Țoglă a răspuns:

Există prezervative speciale pentru așa ceva. Oricum, încearcă să te controlezi prin autosatisfacere, iar dacă tot ai probleme nu ezita să mergi la medic.

| NoName0x0 a răspuns:

Ar trebui sa faci un control medical. Poate suferi de ejaculare precoce. Nu este o rusine si mai ales, nu este vina ta! Doctorul iti va recomanda tratament. happy