| aduk05 a întrebat:

Salut, TPU.
Am o problema sa zicem ca nu tocmai ok...Sunt impreuna cu un baiat de aproape 1 an.
Il iubesc si sincer uneori nu stiu ce m-as face fara el.
Doar ca are un comportament care lasa de dorit.
La inceputut relatiei avea treaba cu alte fete, am acceptat asta.
Nu da atentie acestei relatii si dupa tot eu cad vinovata.
In aceasta seara ne-am certat, iar eu din nou l-am iertat.
Chiar daca el a spus ca uneori nu ma mai iubeste si etc.
A spus ca e ultima oara cand mai imi greșește si mereu spune asta...
Suntem in aceeasi clasa, m-am mutat numai ca sa fiu mai aproape de el.
Uneori simt ca el nu simte acelasi lucru.
Am momente de pierdere cand ma intreb de ce tot il iert.
El spune ca stau doar cu ochii in telefon, dar o fac pentru ca el nu ma baga in seama...
Ce pot face? Adica stiu ca si el ma iubeste dar nu mi arata.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aoleu, citește ce ai scris până realizezi și tu...

| Andreeush a răspuns:

Spui că el te iubește dar se comportă în halul acesta.
Cred că ți-e frică să vezi realitatea, îți pierzi timpul cu el.

| 90210 a răspuns:

Iti pierzi timpul. S-a vazut de la inceput ca nu da 2 bani pe tine. Este cu tine pentru ca ii esti disponibila. Imi pare rau, dar asta e purul adevar.

| aduk05 explică (pentru 90210):

Uneori am si eu impresia asta. Dar mi-a fost alaturi cand am avut niste probleme de familie si chestia asta ma face sa nu pot sa ma despart de el. Chiar tin la el si uneori sunt foarte geloasa din cauza ca stiu ca a avut treaba cu alte fete. El mereu zice ca sunt enervanta cand sunt geloasa, dar nu se pune in locul meu.