| orlando a întrebat:

Salut ! TPU...Am penisul de 18 cm la varsta de 13 ani ce trebuie sa fac adica mai pe scurt multumesc o fata sau e prea mare straight face nu ma masturbez (fac laba) sau chesti... Ma poate ajuta cineva ? DAU FUNDA big grin

5 răspunsuri:
| Alecsa11 a răspuns:

Tu il masori de sub testicole?

| Liviucu a răspuns:

Nu e cazul sa ne minti. Stim ca te si joci cu ea. In ceea ce priveste marimea, sa zicem ca e OK dar ar fi cazul sa nu mai creasca. Stai linistit si nu te impacienta. Vei fi un adevarat leu in paturile fetelor si daca toate spun ca nu marimea conteaza, totusi tot ele sunt incantate de asta. Numai ce le auzi pe la o barfa cu o prietena la suc: "auzi tuh, e cel mai bazat din cati am avut, si e asa frumoos!"

Deci, ramane sa ai aceeasi incredere in tine mai tarziu. Pentru ca acum n-ar trebui sa-ti stea capul la sex ci la scoala si invatatura. Mai ai timp. Peste 3-4 ani va veni si vremea ta.

Succes copile!

| Gabriel0000 a răspuns:

Mda si eu am aceeasi problema...am **** prea mare si nu stiu ce sa fac la mine e 22 moarta, 44 sculata!

| crazydeejay a răspuns:

Ia masturbeaza-te tu de 3 ori pe zi(dimineata, amiaza, seara) sau bag-o intr-o gaura si dai 10 minute si cum se comporta gaura,daca e multumita,asa va fi si fata, sau mana ta, sau tu