| AnOnImUl2H2 a întrebat:

Am prima intalnire week-endul asta si sunt extrem de stresat si am nevoie e nite sfaturi, cand merg sa o iau din fata blocului sa mergem la plimbare sa vb, sa o prind de mana sau e prea devreme si ce subiecte sa abordez sa nu par plictisitor, nu ne cunoastem prea bine.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

In primul rand ii oferi un trandafir rosu. Este mesajul tau de dragoste pentru ea. As zice sa nu o iei tu de mana, se poate sa te ia ea de brat si atunci, mai tarziu, poti sa o iei de mana. Dar daca ea nu face nici o miscare o mai lasi pana simti tu ca e momentul.
Vorbeste despre ea. Oricum vrei sa o cunosti mai bine si o sa afli unde poti sa o scoti, ce pasiuni are, ce muzica, film etc. ii plac si vei gasi noi subiecte de discutie. Fiecarui om ii place sa vorbeasca despre sine.
Fii pregatit unde sa o duci si daca e frumos si daca ploua.

| AnOnImUl2H2 explică (pentru SkyPilot):

Merci de sfat, a functionat si acum suntem impreuna big grin

| SkyPilot a răspuns (pentru AnOnImUl2H2):

Sa te stapaneasca cu placere! happy

4 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Vorbește chestii cu ea, despre ea.

| GaboruGGG a răspuns:

Nu te mai stresa, e doar o intalnire nu o ceri de nevasta, calmeaza-te si nu-ti face planuri, trebuie sa fi natural, sa fi tu, asta e cel mai important.