| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, daca o fata nu mai este virgina, si na avut contact sexual, de ce cand se masturbeaza si are orgasm, se opreste si apoi continua iar dc ii curge sange si are o culoare rozalie... straight face

Răspuns Câştigător
| windrime a răspuns:

Cred ca soliciti prea mult vaginul in timpul masturbarii si mucuoasa lui sangereaza, cred ca ar fi un motiv dar du-te si la un ginecolog daca te deranjeaza asa tare.

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru windrime):

Multumesc pentru raspuns happy

8 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

Buna seara,
deci nu s-a inteles... fata nu mai e virgina? sau mai este?

| Annellise a răspuns:

Cum se poate sa nu mai fie virgina dar sa nu aibe contact sexual?

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru Annellise):

Poate sa nu mai fie virgina, doar masturbandu-se

| Raul1510 a răspuns:

Pai se poate sa se fii dezvirginat singura prin masturbare! happy funda?

| Annellise a răspuns (pentru Raul1510):

Aaa da... la aia nu ma gandam laughing chiar asa... pf oh go on
De ce se grabeste lumea?
Cum sa iti pierzi virginitatea printr`un deget.sau prin stiu eu ce alte mijloace de masturbare.
In fine, poate ca am eu idei preconcepute happy
O SEARA BUNA!

| Raul1510 a răspuns (pentru Annellise):

Poate exagerez. dar prin masturbare. iti poti pierde frumos virginitatea la fetebig grin. bagandu-ti degetu, iti poti ranii himenul ba chiar il poti rupe, depinde cat de mult insisti cu degetzelu big grin

| Annellise a răspuns (pentru Raul1510):

Ehhh.nu cred ca exagerezi, posibil sa ai dreptate happy
Insa mi se pare...pf laughing nu o idee foarte buna sa te dezvirginez tu `singura`!
In fine happy...asta e, fiecare face cum considera.
O zi buna happy