| alex00000 a întrebat:

..am si eu o intrebare? plss HELP!
Am 13ani sunt mai timid... dar nu cu cei din jur doar cand e vorba de fete.adica cu colegi de clasa sau alti prieteni din scoala.sau de afara nu am nimic ma simt foarte bine alaturi de ei. dar cand vad o fata care imi place. incep sa vorbesc cu ea incep sa ma balbai uneori. chiar o plac. si nu prea stiu cum sa-i spun si.cand e vorba sa ne intalnim tot asa am emotii... Sper sa ma puteti ajuta pls!

Răspuns Câştigător
| Ariciu24 a răspuns:

Te inteleg perfect la fel sunt si eu. iti pot da ceva sfaturi ca eu mi-am facut curaj si am intrebat-o in fata. auzi daca e vb de o intalnire imagineazati ca ala e ultimul lucru care il vei face si nu trebuie ezitat incearca sa iesi din tine sa prinzi curaj nu da vietii cu piciorul, trebuie sa ai incredere in tine sti e o vorba daca nu risti nu castigi uite risca si tu si intreaba o fata aca nu vr sa fiti pr sau daca nu vrea sa petreaca cv timp doar cu tine sau chesti din astea. daca imi vr sfaturi trm idiu teu d emess in pv-ul meu si mai vb, baftawinking

| alex00000 explică (pentru Ariciu24):

Da-mi te rog add kfa_wox...

3 răspunsuri:
| Ariciu24 a răspuns:

Am dat dai accept

| faranume1 a răspuns:

Iti revii...te asigur, fii mai cu tupeu, ce dracu nai nimic de pierdut