| Razor112 a întrebat:

am si eu o problema cu prietena mea, este destul de distanta cu minte de o saptamana si ceva nu imi mai spune te iubesc cum o facea inainte, si cand i-am spus eu te iubesc ea a spus bine... am intrebat-o daca a patitt ceva si ea zice ca nu are nimic, si nu imi place sa insist pe acest subiect ( ce as putea sa fac, sau ce sa ii spun intr-un mod in care as putea afla motivul ) astept cateva pareri.

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Sa nu o strezesi pentru ca mai mult rau faci, lasa timpul sa rezolve problema iar daca nu se rezolva, discuta deschis cu ea.

| Razor112 explică (pentru DeeaV):

Ai dreptate, mersi

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si cand spunea tu o credeai ce chestie

| neutrino a răspuns:

Ea si-a revenit repede, deci nu mai insista si fa un pas inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei afla in curand de ce prietena ta s-a racit dintr-o data. Iti va spune ca e vina ta. In realitate nu e nimeni de vina si daca ar fi cineva de vina ar fi cea care si-a gasit pe altcineva.

| R4153822 a răspuns:

Pai cucerestio fa ceva romantic de exemplu fa o inimioara din luminari si in mijloc pune multe petale de flori (trandafiri,romanite)sau cumpara un ursuletz de plus dar de acesta mare si multe flori,scrie-i poeziii despre frumusetea ei inima sa sufletul ochii etc., cadoneazai un matanas, catelus, iepuras, sau cum sunt acuma inimioare jumate tie jumate ei sa faci asa cind esti cu ea sau vorbesti cu ea sa faci asa ca ea mereu sa fie cu zimbetul pe buze... sper ca te-am ajutat cu macar un sfat...succes