| Qwerty123 a întrebat:

am si eu o problema.Imi place de o fata din scoala dar incerc sa vorbesc cu ea dar nu ma baga in seamastraight face. Imi este cam rusine sa vorbesc cu ea caci niciodata nu o vad singura mereu e cu prietena ei straight face. Ce sa fac? astept sfaturi.

Răspuns Câştigător
| DanutSsZza a răspuns:

Pai, cere-i id-ul ei de mess, si incepi sa te bagi cu ea in vorba. Ca pe mess sigur nu o sa mai fie cu prietena ei. Si intai o faci sa aiba incredere in tine, si dupa ce are incredere in tine ii declari dragostea ta pentru ea. Sper ca te-am ajutat putin. Funda?

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Daca ai sa fii asa rusinos, las-o sa o ia altul, daca nu iti place gandul ca o sa fie cineva mai curajos ca tine, ia si vezi ce faci tu luni.

| shadow72 a răspuns:

Ii arati putza...prima data o sa puna mana la ochi apoi o sa vezi ca o sa te caute

| Qwerty123 explică:

Daniela

| DanutSsZza a răspuns (pentru Qwerty123):

Dar vezi cand o sa aiba incredere in tine sa nu-i zici chiar asa direct...tu mie imi place de tine laughing, ii zici asa uite de catva timp am niste sentimente ascunse fata de tine, si sper ca vei reactiona la ceea ce iti voi spune ...bla bla bla, si dupaceaia ii zici ca o iubesti big grin

| Ruxy99 a răspuns:

Cum o cheama pe aceea fata?big grin