| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Imi place de un baiat si am avut o relatie cu el (dar acum sunt despartita de el). Nu il pot uita. El si-a gasit o alta prietena. Mereu ma simt singura.Cateodata nici nu vorbeste cu mine si asta ma intristeaza.De obicei cand vorbesc cu el imi explica ca asa e viata, ca viata e pozitiva.Eu mai tin la el si chiar as vrea sa fiu impreuna cu el, mi-a zis ca si el mai tine la mine.Acum chiar nu stiu ce sa fac, sa imi caut alt prieten sau sa incerc sa il recupar.

Răspuns Câştigător
| nicol20 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru iti dau un sfat si cu singuranta va da roade si vei vedea daca tine la tine cu adevarat cand mai vorbesti cu el nu te mai arata suparata si chiar ii poti spune ca si tu ai pe cineva atunci vei veadea cum reactioneaza daca incearca sa se scuze cu prietena lui si ti-a spus doar sa te faca geloasa sau chiar are,In orice caz este o vorba ciorba reancalzita nu mai are acelasi gust intelegi ce vreau sa spun, tu sa pari mereu fericita si nu ii da sadisfactia ca esti suparata, daca e sa fie pentru tine va fi daca nu poate nu te merita. Mult noroc si bafta

| DeeaDeyy a răspuns (pentru nicol20):

Ar trebuii sa faci tot posibilul pentru al uita...Si sa incerci sa gasesti pe alt cineva! Bafta!winking

| Bєshka a răspuns (pentru DeeaDeyy):

Nu mai are rost ca m-am certat cu el.l-am injurat un pic laughing

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Iti vezi de scoala si lasi curvasaraia.

| Bєshka a răspuns:

Nu mai scrieti raspunsuri ca am rezolvat-o cu el.m-am certat un pic, si l-am injurat(care n-a fost foarte frumos din partea mea)dar a meritat-o pentru ca m-a facut ridicola si proasta.