| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema "mare". Am 13 ani si penisul meu are 14 cm, si mi se pare cam mare pentru varsta mea.Cum pot sa il opresc din crescut? sau sa creasca dar mai greu, ca vreau sa il am maxim de 18-19.Stiu ca unii dintre voi o sa zica in raspunsuri ca trebuie sa vad de scoala si... dar l-am masurat azi pentru ca mi se parea cam mare si eram curios cati cm are. Ms!

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Un om cu cap a spus: Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce curiozitate ai!
Problema ta nu este "mare" pe cât dramatizezi!
Nu se poate opri din creștere, tu ce înălțime ai?
Apropo, măsurarea când ai făcut-o: în stare flască sau în erecție?
Pa, pa.

| Peperonity a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Erectie are 14happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Peperonity):

Bună.
Ești în limite normale, nu ai de ce să te sperii!
Pa, pa.

| Bogdan1o a răspuns:

Fiecare baiat are masura penisului asa cum i-a dat m-am natura
faptul ca al tau are 14cm la 13 ani inseamna ca vei avea un penis mai mare decat alti baieti(probabil)
nu poti sai opresti cresterea si chiar daca ar fi cv tratement pentru asta, ai putea avea reactii adverse, deci nu te sfatuiesc
faptul ca il ai mai mare decat alti nu e un motiv de ingrijorare, dimpotriva, alti baieti ar face orice sal aibe mai mare, intr-adevar daca e prea mare, mai incolo acnd vei avea relatii sexuale s-ar putea sa te doara si pe tine si pe partenera ta, dar daca a faci mai incet va fi bine

| Amelya02 a răspuns:

Taie-ti venele

| jokerul88 a răspuns:

Mai taie din el dal dracu

| kentt a răspuns:

Pai de ee penisu meu e de 17 cm la 19 ani laughing) nu te mai masturba. happy

| trol a răspuns (pentru kentt):

Doamne fereste. Nasol de tine straight face

| kentt a răspuns (pentru trol):

De ce ma?

| trol a răspuns (pentru kentt):

Cum sa o ai ma asa mica la varsta aia straight face?

| XxHAOSxX a răspuns:

Mai taie din ea.

| Edward121 a răspuns:

Amyy02:esti o curva ratata

| Amelya02 a răspuns (pentru Edward121):

Si tu esti un prost intreg daca il crezihappy

| kentt a răspuns (pentru Amelya02):

Fetele ce parere aveti de penisu meu la 19 ani de 17 cm :$

| Cozzmy13 a răspuns:

Ma altii vor mai mare si tu vrei stop asta e natura de a fi ti se va opri singur

| trol a răspuns:

Nu-i face nimic, crede-ma cand o sa cresti mai mare o sa-ntelegi ce vreau sa zic tongue. O sa ai parte de niste laude numai de bine