| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am 16 ani. Exista o modalitate de a-mi lungi penisul? L-am masurat cu rigla si are cam 15-16 cm(nu stiu cat de bine l-am masurat doar am pus rigla peste el si n-am apasat in jos) pana la ce varsta o sa mai creasca? Nu vreau raspunsuri la misto!

12 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Eu am tras de ea si mi s-a lungit pana la un metru!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Foarte bine ai facut, se numeste antrenament, exista in popor si expresia "de piele o tragi, mai lunga o faci" nu am idee la ce se refera aceasta vorbawinking

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Incearca si tu!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Pana acum urmam sfatul medicului pe principiul "dimineata cand ma scol, frec gondola de control, iar seara la culcare o frec de verificare"

acum din cele mi-ai spus si la nivelul la care ai ajuns inseama ca trebuie sa schimb antrenamentul si sa trec pe intensiv adica x3 ori pe zi: dimineata la pranz si seara precum se iau pilule

| Robert2526 a răspuns:

Exista o singura solutie sa il maresti, o sa iti scriu imediat in mesaj privat. Nu mai creste dupa varsta de 16 ani, doar daca il ajuti putin

| vasileparnaie a răspuns:

Il pui pe unu sa lege o sfoara si sa traga de ea

| Anonimboy111 explică (pentru vasileparnaie):

Te as pune pe tine sa ma tragi ca iti cam place domnu vasile

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

Penisul creste pana la 18-20. La varsta ta din punctul meu de vedere stai bine pe carici daca este si gros cu atat mai bine, satisfaci fata cum trebuie. Nu exista nicio modalitate sa ti-l maresti gandesti prostii!

| Lupică27 a răspuns (pentru GeaninaGeanina782):

Stie geanina ce zice, e meseriasa laughing

| GeaninaGeanina782 a răspuns (pentru Lupică27):

Esti foarte amuzant, in loc sa lasi asemenea raspunsuri mai bine iti dai doua palme si te pui la somn Lupica27