| GotenKs18 a întrebat:

As avea si eu cateva intrebari legate de intimitatea baietilor.Am o prietena cu, care de curand am facut sex pentru prima oara dar am mai avut cateva incercari inainte si inca una dupa care m-au facut sa imi pun niste intrebari in legatura cu erectia mea.La inceput cand este acea pofta mare erectia mea se mentine destul de mult timp dar preludiul nostru este foarte mare undeva la 45+ minute iar pe parcurs dispare si reapare erectia dar dupa atata timp cand reapare nu mai persista ca la inceput si la scurt timp daca nu "trecem la treaba" din nou dispare.Noi stam atat din cauza ei pentru ca e destul de fricoasa ( e la inceput si abia si-a pierdut virginitatea ) si intrebarile mele ar fi : sunt singurul cu problema asta(daca se poate numi o problema), s-a mai intamplat cuiva? niste sfaturi utile? Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Nu e nimic anormal in asta, deoarece rar sunt cei care au o erectie constanta cu aceeasi densitate si toate cele.
Deci nu-ti face griji in legatura cu asta, si pe parcurs o sa ai si mai puternic control asupra ei si nu o sa mai ai erectii imediate dar asta consta doar in "antrenament"tongue

Sper ca te-am ajutatbig grin

1 răspuns:
| Violente a răspuns:

Este vorba de obișnuința dintre corpuri. Este foarte bine că preludiul durează mult și este prelungit, asta ajută la răbdare și o bună lubrifiere.

Ai grijă de ea, și RĂBDARE!