| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am facut sex cu iubita mea si tin sa mentioned ca eram virgin si nu mi am dat drumul adica asa cred nu stiu am simtit la un moment dat ca imi vine dar am dat mai incet si a trecut dupa ca nh am reusit sa imi dau drumul asa cred eu m-am masturbat si a sarit mult dar a trebuit sa ma masturbez ceva acum vreau sa stiu este Posibil sa imi fi dat drumul in ea si sa nu fi simtit?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil!
Iar daca ati avut mai multe partide sexuale sau te-ai masturbat inainte, sunt sanse de sarcina, pentru ca, ramane intotdeauna sperma neejaculata pe tractul urinar, care se scurge involuntar in vaginul fetei, in primele secunde cand penisul este introdus.
Singura conditie ca ea sa ramana insarcinata, este ca ea sa fie in perioada fertila.

Totusi, vrea sa te intreb, chiar nu ai gasit 2 lei sa cumperi un prezervativ?
Chiar nu-ti pasa ca poti s ao lasi isnarcinata si sa umblii dupa 200-300 de lei pentru un avort, care ii va da fetei o trauma psihica si fizica?

| adelinbucur a răspuns (pentru Violleta2022):

Am prezervative dar ea a vrut fara

| Violleta2022 a răspuns (pentru adelinbucur):

Atunci care-i baiul, de ce te stersezi daca taman ea a cerut fara prezervativ?
Dar tu nu aveai nimic de spus in povestea asta?!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu vrea cu prezervativ, inseamna ca vrea sa faca un copil cu tine.

Răspuns utilizator avertizat