| Farhtp a întrebat:

nu imi cunosc orientarea sexuala sunt nelamurit. Cand eram mic am prins pe cineva avand rapoarte sexuale cu alt baiat ( m.am simtit socat ) dupa care am mai auzit niste povesti de genul si m.am simtit dezgustat (de oamenii aceia ). Pe la vreo 13 ani am inceput sa ma masturbez si aveam o curiozitate ciudata, daca oamenii batranii mai fac sex si cand sunt invarsta. Si am inceput sa vizionez filme de genul.( mentionez ca sunt o persoana foarte curioasa ). De masturbat ma masturbam si la si la dar doar la persoane invarsta. De atras fizic si emotional am fost atras doar de fete, am iubit, am suferit, am plans, eram foarte gelos, (ma excitau f mult, cele frumoase pe care le vedeam si acum la fel) (m.am implicat emotional si ma implic ( nu am simtit niciodata ceva pentru un barbat ) ( poate doar un sentiment de paternitate ), adica as fi vrut sa am alt tata sa ma indrume in viata, el e plecat si la fel si mama si nu prea au fost langa mine, tata nu prea a vorbit cu mine, adica nu m.a indrumat ce sa fac in viata (nu ca ar fi cazul ). Probabil si de.asta sunt o persoana stresata. De cand mi.am inceput viata sexuala sunt mai stresat prietena mea nu vrea fara ( abia daca am facut-o de doua ori si ea nu prea vrea fiindca ii e frica sa nu profit de ea. ( a fost si ea virgina si ii e frica sa nu afle ai ei ), mentionez ca iubita pe care o am nu imi place fizic si nu ma inteleg cu ea ( am vrut sa imi incep viata sexuala si sa uit de fosta care nu voia sa o facem ), am analizat ogramada de chestii si intamplari si incep sa cred ca toate persoanele au apucatori homo ( limbaj, gesturi, obiceiuri etc ). Vreau pareri despre: de ce traiesc in trecut? De ce m.am uitat la filme de genul? De ce ma gandesc inca la fosta si o visez? Si ce orientare sexuala am? Fiindca prima partida nu prea a fost reusita ( Aveam emotii sa nu ma fac de ras fiindca i.am spus ca am mai facut-o ) si am dormit la ea intr-o noapte am insistat sa o facem ea nu vroia ( a durat 2 ore sa o comving ) pana atunci eu am stat cu ea sculata, in cele din urma am reusit insa nu a durat mult si mi.am dat drumul De ce?,(stau mereu cu frica sa nu mi se intample din nou ) fiindca nu stiu ce o sa creada despre mine si de asta imi pun intrebari despre ce orientare am? VA ROG sa imi raspundeti la intrebari, fiindca simt ca nu mai suport atatea ganduri. Nu pot sa le controlez, imi e dor sa fiu copil. Vreau pareri despre ce e cu mine?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eşti 100% hetero şi tot ce ai povestit e perfect normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa varsta de 12-15 ani iti dai seama de 100% de orientarea sexuala, daca ai avut interferente mici sau te uitai la baieti la varsta ta nu este o mare problema. Acum iti dai seama ca de fapt nu esti gay

| Farhtp explică (pentru anonim_4396):

Nu ma uitam dupa baieti ma uitam la oamenii maturi, si imi imaginam cum ar fi vost viata daca as fi avut alti parinti. ASA CA DRAGI PARINTI NU VA LASATI COPIII, chiar daca plecati pentru ei fiindca bani nu conteaza ci conteaz suportul emotional, desi e le negam mereu ca imi lipsesc sau chestii de.astea.

| Socke a răspuns:

Nu esti gay. Faptul ca te uiti la filme de genul si te masturbezi nu e mare chestie.Simti nevoia sa faci sex atata tot.Pe fosta e greu s-o uiti, adica tipa ti-a placut. Iar actuala nu e atat de buna.Ori iti gasesti una care sa semene cu fosta, ori o accepti pe actuala si incerci sa uiti de fosta.Nu o s-o uiti de tot, dar nu poti sa suferi dupa ea in continu. Distreaza-te, gaseste-ti ocupatie, da-te la alte fete(chiar daca esti cu una impreuna) si poate ai sa o uiti.
E adevarat si parintii au o vina.Fiind peste hotare, cum ai spus si tu, nu au avut cum sa te indrume.

Răspuns utilizator avertizat
| Farhtp explică:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri, sunt o persoana depresiva, si analitica si urasc asta fiindca orice gand stupid care imi trece il analizez mult, sunt foarte analitic, si din nefericire pentru mine foarte curios. Am inceput sa o iau razna de la atatea ganduri si gandul ca nu as putea fi stright ma omoara, fiindca eu imi doresc foarte mult o familie si imi doresc copii enorm de mult, nu as putea sa am sentimente pentru un barbat, sunt sigur de asta, fiindca vad prieteni care ( mi.as da viata pentru ei fara gluma ) si mai ales pentru aceea ce o sa mi le ofere. Sunt foarte confuz, am inceput sa imi pierd increderea in mine.

| Farhtp explică (pentru Farhtp):

M.am exprimat gresit laughing( nu mi.as da viata pwnteu prieteni ci pentru viitori mei copii)