| anonim_4396 a întrebat:

azi am făcut sex cu iubita mea, după primul număr am schimbat prezervativul cu unul nou,nu mai știu dacă aveam sperma pe mana când am făcut asta, dacă aveam e posibil sa ramana gravidă?, era în perioada fertila!

1 răspuns:
| LexiEla a răspuns:

Daca ai ejaculat in primul prezervativ, sperma nu avea cum sa iasa ca sa te murdaresti tu pe maini. Dar, in orice caz, daca aveai pe mana si ai atins apoi al doilea prezervativ, sunt sanse sa fie. (Mici, dar sunt)