| adri101i a întrebat:

azi am făcut sex cu iubita mea, după primul număr am schimbat prezervativul cu unul nou, nu mai știu dacă aveam sperma pe mana când am făcut asta, dacă aveam e posibil sa ramana gravidă?, era în perioada fertila!

Răspuns Câştigător
| Moon1997 a răspuns:

Nu ramane stai linistit. nu are cum frate sperma odata ajunsa in contact cu aerul e nenorocita laughing nu mai exista nicio sansa sa ramana gravida stai linistit bafta

1 răspuns:
| adri101i explică:

Dacă ai incercat să fi amuzant, îți garantez că n-ai fost...