| anonim_4396 a întrebat:

am și eu o problema ieri am făcut sex cu iubita mea, după primul număr am schimbat prezervativul cu unul nou, nu mai știu dacă aveam sperma pe mana când am făcut asta, dacă aveam e posibil sa ramana iubita mea gravidă?, e mai mare riscul dacă era în perioada fertila?, păreri va rog!

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Esti pe repeat?

| adri101i a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu dar vreau sa aud mai multe păreri

| OMFGConrad a răspuns (pentru adri101i):

Și dacă auzi mai multe păreri influențează cumva sexul copilului sau? laughing Oricât păreri vei primi tot aia e.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Over and over again... pana cand ori sa intrebi asta ma? ai dat deja 5 funde la oameni care ti-au raspuns si tot mai intrebi.