| anonim_4396 a întrebat:

azi am făcut sex cu iubita mea, după primul număr am schimbat prezervativul cu unul nou, nu mai știu dacă aveam sperma pe mana când am făcut asta, dacă aveam e posibil sa ramana iubita mea gravidă?, era în perioada fertila!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca nu ar fi fost in perioada fertila, nu se punea problema unei sarcini.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca aveai sperma pe mana si a ramas pe noul prezervativ pe care l-ai introdus in vagin pentru al doilea numar, este posibil sa fi ramas gravida, iubita ta.

| adri101i a răspuns (pentru Emilian65):

Și dacă n-ar fi fost în perioada fertila?

| kandaraki a răspuns:

Da, e foarte posibil, fiindca trebuie sa fii mereu atent daca nu ti-a ramas pe teapa!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru kandaraki):

A folosit prezervativ.

| kandaraki a răspuns (pentru Necunoscut112):

Prezervativul prostia nu asigura ca nu va fi raspandita!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru kandaraki):

Aha.

| adri101i a răspuns (pentru Necunoscut112):

Dacă n-ar fi fost în perioada fertila sunt șanse?

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Stai liniștit, șansele sunt foarte scăzute.